10 Aralık 2008 Çarşamba

Mutlu Bayramlar!!

Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. 

Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. 


Hayatın üzerindeki 'pause' düğmesine dokunun... 
Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar...

Bu aralar RSS'lerim birikti, blog yazısı yazamadım, itp sayfamı  pek güncelleyemedim. Dersler, BTK için koşturma falan derken bir de baktım, bir çok işi yapamamışım.

Yukarıdaki neden bloglayamadığım ile ilgili yazıyı normalde yazmam, ama buradan şu konuya değineceğim. Birikmiş RSS'leri okurken, birkaç blog'ta aynı durum söz konusu...
Ne zamandır yazamadım, uzun zamandır yeni yazı giremedim vb. 
Bu tip yazılara gerek olmadığını düşünüyorum. Tabiki bir işiniz var ki yazmadınız, çünkü insanların meslekleri var, yapması gereken işleri var, blogdan uzak kalması ya da bloglayamaması çok normal. Bir de nedense bu tip yazılar beni o blogları okumamaya yöneltiyorlar...

Yine aklıma takılan konuyu yazdıktan sonra, 
Herkese mutlu bayramlar dilerim....

Konu ile alakalı/alakasız bir not:
Yukarıdaki bayram mesajında ne kadar su böreği de yazsa buralardaki bayramın vazgeçilmez sabah yemeği keşkek ve çörektir. Tavsiye ederim... :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder